Wydarzenia

Święto Konia – Ogólnopolska Wystawa Młodzieży Hodowlanej

Święto Konia – Ogólnopolska Wystawa Młodzieży Hodowlanej

DZHK  i TZHK we Wrocławiu zawiadamiają, iż Ogólnopolska Wystawa Młodzieży Hodowlanej różnych ras (ogierków rocznych, klaczek rocznych, klaczy dwuletnich i trzyletnich), odbędzie się 20 maja 2018 r. (niedziela) w Siedlcu Trzebnickim.

 

Informacja dla wystawców:

Zgłoszenia koni przyjmuje DZHK we Wrocławiu 71/321-25-53

w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2018 r.

lub wyczerpania puli miejsc.

Potwierdzeniem uczestnictwa na Wystawie jest wpłacenie kwoty 100 zł (do 4 maja 2018) od zgłoszonego konia na konto organizatora: 75 2030 0045 1110 0000 0035 8140 (DZHK, ul. Olszewskiego 7, 51-642 Wrocław).W tytule przelewu proszę wpisać: „Imię i Nazwisko Właściciela – nazwę konia – „Wystawa Siedlec 2018”. W przypadku nie wzięcia udziału w Wystawie wpisowe nie będzie zwracane.

W wystawie mogą brać udział konie hodowli polskiej, zakwalifikowane do wpisu do ksiąg prowadzonych przez Polski Związek Hodowców Koni będące własnością członków Związku opłacających aktualne składki.

Regulamin 

Lista koni: Aktualizacja 19.04.2018

Wpisowe NR Nazwisko i Imię wł. Nazwa Numer Paszportu Rocznik-rasa
  1 Chajęcki Kamil NOMIRA 616008670019617 17-śl
  2 Chajęcki Kamil FANATIKA 616008670019517 17-śl
  3 Paczkowski Andrzej BRAZYLIA 616008670011317 17-śl
  4 Paczkowski Andrzej LISA 616008670001216 16-śl
  5 Czwojda Łukasz TAJRA-G 616008670015917 17-śl
  6 Byk Kazimierz REDA 616008670059317 17-śl
  7 Grzybowski Sławomir RIPOSTA 616008670059617 17-śl
  8 Baran Tadeusz LILIA 616008670000917 17-śl
  9 Baran Tadeusz LEGION 616008670001117 17-śl og
  10 Paszyński Dominik RYSA 616008670021617 17-śl
  11 Lubczyński Jacek MARINA 616010670029216 16-z
  12 Kasperowicz Mirosław ORNETA 616008670001917 17-śl
  13 Ochap Jacek LUNAR 616008670050017 17-śl og
  14 Ochap Jacek LOTNA 616008670000817 17-śl
  15 Ochap Alina LAKI 616008670043817 17-śl og
  16 Ochap Alina LATIKA 616008670043917 17-śl
  17 Kasperowicz Adam IWAGO 616008670014017 17-śl og
  18 Rosiewicz Adam ARIWA 616008670044815 15-śl
  19 Rosiewicz Adam EUFORIA 616008670001115 15-śl
  20 Szymczyk Piotr WULKAN 616008670014817 17-śl og
  21 Olejniczak Bartłomiej IRMINANA 616008670013917 17-śl
  22 Cieślak Tadeusz DAGLEZ 616008590001015 15-śl
  23 Cieślak Tadeusz PALOMA-C 616008670041517 17-śl
  24 Ogórek Kamil SILVANO-G 616009670064216 16-sp og
  25 Ogórek Kamil NORMANDIA GREEN HILLS 616009670080217 17-sp og
  26 Garstka Robert TAJRA-G 616008670015917 17-śl
  27 Szwechłowicz Mariusz DONA 616008670043517 17-śl
  28 Szwechłowicz Mariusz BAJA 616008670043417 17-śl
  29 Szwechłowicz Mariusz ISANA 616008670094915 15-śl
  30 Pihut Paweł BAJLA 616008670054216 16-śl
  31 Budzinowski  Jerzy DALMA 616008610005416 16-śl
  32 Rogalski Jan HOGAR-R 616008670036717 17-śl og
  33 Buczek Piotr BIRMA 616010670018216 16-z
  34 Gonet Magdalena BOLONIA 616008670046516 16-śl
  35 Gonet Magdalena JAMAJKA 616008690047017 17-śl
  36 Górny Mirosław ATTYLA-G 616008670019417 17-śl og
  37 Janeczko Sylwia JACK DANIEL’S AA 616006670004617 17-sp og
  38 Paczkowski Henryk WALENTYNKA 616008670037015 15-śl
  39 Paczkowski Henryk BALTAZAR 616008670001317 17-śl og
  40 Paczkowski Henryk WENA-PH 616008670011817 17-śl
  41 Borecki Edward SAWA 616010670096416 16-z
  42 Grąbczewski Krzysztof – ws BABILON- KG 616008660453617 17-śl og
  43 Piechna Piotr-ws WIZA 616008610149417 17-śl
  44 Zygnerski Jarosław LORD 616008540060417 17-śl og
  45 Zygnerski Jarosław PIANKA 616008670014615 15-śl
  46 Liberski Jerzy ASANA 616008670033315 15-śl
  47 Frej Rafał -KL ROMANTICA 616008550027615 17-śl
  48 Kapral  Mirosław DORIS 616008670000617 17-śl
  49 Cech Sergiusz – kt PRIMA 616008590018416 16-śl
  50 Cech Sergiusz – kt WADER 616008690040717 17-śl og
  51 Urbaniak Zbigniew -LD LUGRESIA/ Renoma 616008590004316/ 616008590003616 16-śl
  52 Urbaniak Zbigniew -LD LION 616008592056517 17-śl og
  53 Urbaniak Zbigniew -LD RIGA 616008592056417 17-śl
  54 Musialik Krzysztof BAFIRA 616008670014417 17-śl
  55 Musialik Krzysztof BERGENIA 616008670042616 16-śl
100 56 Prusiewicz Jakub DAJANA-P 616008670041716 16-śl
100 57 Prusiewicz Barbara CRAZY STAR-PP 616009670040117 17-sp og
  58 Bakalarz Jacek RAJA B 616008670040616 16-śl
  59 Bakalarz Jacek BONA 616008590041816 16-śl
  60 Bakalarz Jacek RAPSODIA JB 616008670016317 17-śl
  61 Śmichura Dariusz LATINO-Ś 616008670040617 17-śl og
  62 Guder Zbigniew WASSI 616008670057617 17-śl og
  63 Śmichura Paweł PANDORA-C 616008670041717 17-śl
  64 Śmichura Paweł EBORA 616008660538416 16-śl
    Lista rezerwowa      
  1 Frej Rafał -KL ALERT 616008540080917 17-śl og
  2 Reptak Grzegorz DIVA 616008610054816 16-śl
  3 Reptak Grzegorz POLA 616008670070217 17-śl

przywiezienie koni do godziny 8:00 w niedzielę

  • odbiór numerów startowych – niedziela 8:00-8:30 – po okazaniu paszportu konia i uiszczeniu kaucji zwrotnej (10 zł)
  • w przypadku problemów z dowiezieniem koni prosimy o wcześniejszą informację telefoniczną (71/321 25 53 lub 723 669 570)
  • obowiązkowe szczepienie koni przeciwko grypie; konie bez ważnych szczepień oraz wykazujące objawy chorobowe nie będą dopuszczone do udziału w wystawie  (harmonogram szczepień )
  • przewidziano premiowanie źrebiąt zgodnie z regulaminem PZHK (nagrody pieniężne dla właścicieli najwyżej ocenionych koni (dot. członków opłacających regularnie składki członkowskie)
  • nagrody będą wypłacane właścicielom koni po okazaniu dowodu osobistego, lub osobie upoważnionej po okazaniu dowodu osobistego oraz pisemnego upoważnienia wystawionego przez przez właściciela konia (dane i podpis właściciela konia (imię nazwisko, adres, pesel i nr dowodu) oraz dane osoby upoważnionej (imię nazwisko, adres, pesel i nr dowodu).