Aktualności

Próba dzielności ogierów

Próba dzielności ogierów
Ważne informacje dla właścicieli ogierów rasy śląskiej oraz pozostałych ras szlachetnych zgłoszonych do próby dzielności po polowym treningu zaprzęgowym.

Właścicieli ogierów rasy śląskiej oraz pozostałych ras szlachetnych zgłoszonych do próby dzielności po polowym treningu zaprzęgowym, zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi zbliżającej się imprezy:

  1. Próba dzielności po polowym treningu zaprzęgowym odbędzie się na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice w dniach 28-30 września 2023 r. (czwartek-sobota).
  2. Potwierdzeniem zgłoszenia ogiera rasy śląskiej do próby jest dokonanie wpłaty wpisowego, najpóźniej do 14 września 2023 r. na konto PZHK 68 1240 6175 1111 0000 4571 0410 w wysokości 400 zł w przypadku mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz 800 zł w przypadku dużych przedsiębiorstw za każdego ogiera zgłoszonego do polowej próby zaprzęgowej. Na przelewie należy nanieść adnotację „Zgłoszenie ogiera do polowej próby zaprzęgowej”. W przypadku wycofania lub nieprzywiezienia ogiera na kwalifikację (bez względu na przyczynę) opłata kwalifikacyjna nie będzie zwracana.
    UWAGA!!! Możliwe jest zgłoszenie ogiera i uregulowanie opłaty kwalifikacyjnej po 14 września 2023 r. W takim przypadku opłata kwalifikacyjna wynosi 800 zł w przypadku mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz 1600 zł w przypadku dużych przedsiębiorstw i musi być wpłacona najpóźniej do 21 września 2023 r. (decyduje data zaksięgowania wpłaty na koncie PZHK lub przesłania do PZHK potwierdzenia wpłaty w tym terminie). Zgłoszenia i/lub wpłaty po tym terminie nie będą uwzględniane. Brak wpłaty spowoduje niedopuszczenie ogiera do próby.

Więcej

Wstecz