Aktualności

Tokio 2020

Tokio 2020

Pierwsza para polskiej reprezentacji na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio Joanna Pawlak – equestrian i jej Fantastic Frieda zakończyła już swój pierwszy w życiu pięciogwiazdkowy program ujeżdżeniowy. Polska para została oceniona na 40,5 pkt! Serdeczne gratulacje!!!!

Wczorajszy przegląd weterynaryjny przynosi nam smutne wiadomości. Tylko trzy pary pomyślnie przeszły pierwszy przegląd weterynaryjny. Niestety nie przeszedł go Paweł Spisak i Banderas. W związku z tą sytuacją do drużyny wchodzi Janek Kamiński i Jard. A zatem reprezentacja Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020 składać się będzie z samych debiutantów – trzymajmy za nich mocno kciuki!

Zawodnicy polskiej reprezentacji trenują aby zaaklimatyzować się do Japońskiego klimatu. Z ich relacji na Instagramie – których kompilację wieszamy poniżej – widać, że trenują pod okiem Andreasa Dibowskiego. Zdarzają się też chwile relaksu. Bardzo wysokie temperatury są bardzo wymagające dla konia i zawodników – relacja z tego jak chłodzone są konie po galopach kondycyjnych.

Wstecz