Aktualności

Trening zaprzęgowy klaczy ras_szlachetnych

Trening zaprzęgowy klaczy ras_szlachetnych

Informujemy, iż kwalifikacja klaczy ras szlachetnych do 60-dniowego stacjonarnego treningu zaprzęgowego w Zakładzie Treningowym Klikowa odbędzie się w dniu 2 lipca 2021 r. Rozpoczęcie planowane jest na godz. 11:00.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia wszystkim uczestnikom imprezy, prosimy o przestrzeganie w trakcie jej trwania zaleceń związanych z pandemią COVID-19 (maseczki, dezynfekcja rąk, dystans społeczny). Wszystkich właścicieli klaczy oraz gości prosimy o rezygnację z przyjazdu w przypadku, gdy nie czują się w pełni zdrowi lub mają objawy takie jak: kaszel, duszność, gorączka itp. Prosimy o zastosowanie się do powyższych zaleceń i z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

W przypadku pytań związanych z dowozem klaczy na teren ośrodka, prosimy o kontakt z przedstawicielem „Klikowskiej Ostoi Polskich Koni” – kierownik obiektu Pani Małgorzata Baca tel. +48 888-127-102.

—————–30.06.2021—————–
Informujemy, iż ze względu na napięty kalendarz imprez hodowlanych, niewielkiej zmianie uległ termin kwalifikacji oraz zaprzęgowej próby dzielności klaczy ras szlachetnych w ZT Klikowa. Nabór klaczy ras szlachetnych (m, wlkp, sp, śl, zagr) do 60-dniowego treningu stacjonarnego odbędzie się w dniu 2 lipca 2021 r. (piątek), natomiast dwudniowa próba dzielności planowana jest w terminie 30-31 sierpnia 2021 r. (poniedziałek-wtorek).
—————–16.06.2021—————–
Wolne miejsca na trening zaprzęgowy klaczy ras szlachetnych (m, wlkp, sp, zagr, śl.) w ZT Klikowa w terminie 06 lipca – 03-04 września.
Możliwość dofinansowania przez PZHK 70% kosztów!
Zapraszamy właścicieli do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi zgłoszeń i kwalifikacji https://www.pzhk.pl/selekcja/zt-klacze/wymagania-2021/ oraz skorzystania z możliwości dwumiesięcznego treningu klaczy przy dofinansowania przez PZHK 70% kosztów takiego treningu.
Właściciel klaczy pokrywa jedynie pozostałe 30% kosztów treningu.
—————–02.06.2021—————–
Wstecz