Aktualności

Wieści z Mistrzostwach Świata w Szilvásvárad, Heves/Węgry

Wieści z Mistrzostwach Świata w Szilvásvárad, Heves/Węgry
❤️‍🔥Roncewal❤️‍🔥Mistrzem Świata !!
Tokaj-S brązowym medalistą Mistrzostw Świata
Dzisiejsze finały maratonu kombinowanego przyniosły fantastyczne wyniki:
🏆7- latki – ❤️‍🔥Roncewal❤️‍🔥nie miał sobie równych wygrywając ten konkurs z najwyższą notą w historii rozgrywania Mistrzostw Świata Młodych Koni – 9,33 pkt w tym dwie najwyższe możliwe oceny – 10 ‼️
Został zatem zasłużonym Mistrzem Świata Młodych Koni wygrywając po drodze wszystkie możliwe konkursy ‼️
🏆6 – latki – Tokaj – S po pięknym przejeździe zajął drugie miejsce w konkursie maratonu kombinowanego z notą 8,38 co pozwoliło na zdobycie tytułu II Vice Mistrza Świata.
Diego i Aramis zajęły kolejno szóste i siódme miejsce w finale
5 – latki – Romantyk zajął miejsce szóste.
Obydwoma medalowymi końmi powoziła Weronika Kwiatek.
Kwalifikacje:
Roncewal wygrywa na Mistrzostwach Świata Młodych Koni !🇵🇱
✅Śląski RONCEWAL (AWANS- REWIA/LIDER)pod lejcą Weroniki Kwiatek uzyskał najlepszy wynik w pierwszym konkursie dla koni siedmioletnich, rozgrywanym podczas Mistrzostw Świata Młodych Koni w węgierskim Szilvàsvàrad. ✅Podczas kwalifikacji uzyskał fenomenalną notę 8,11 jednogłośnie zwyciężając wśród 18 koni z całego świata ! Na powyższą notę składały się oceny za wykonany konkurs ujeżdżenia oraz parkur konkursu zręczności pokonanego w normie czasu i bez zrzutek !!

✅W tym samym konkursie ROMANS (REJENT-REGENCJA/BANK)powożony przez Bartłomieja Kwiatka uzyskał notę 6,17 co dało mu miejsce 11.

Hodowcą i właścicielem ogiera jest OHZ w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.
✅W konkursie kwalifikacyjnym dla koni 6-letnich podczas Mistrzostw Świata Młodych Koni polskie ślązaki zanotowały kolejne sukcesy:
🦄 TOKAJ-Ś (RAMZEY-TOSKANIA/RAPID) z Weroniką Kwiatek, wyhodowany przez Dariusza Śmichurę z Godzieszowej zajął 3. miejsce.
🦄 Aramis (NOMEN-ARIA/PALANT) z Bartłomiejem Kwiatkiem zajął 4. miejsce. Hodowcą i właścicielem ogiera jest OHZ w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.
🦄 DIEGO (RAMZES-DAFNE/DERIT)z Bartłomiejem Kwiatkiem własności OHZ w Kamieńcu Ząbkowickim Sp.z o.o. zajął 6. miejsce
✅Powyższe wyniki osiągnięte w gronie 18. koni dają pewny awans do sobotniego finału gdzie rywalizacja zaczyna się od nowa.
Wstecz