Wydarzenia

Pokaz Ogierów Hodowlanych

Pokaz Ogierów Hodowlanych
Galeria zdjęć:
——————————————————–
Rozpoczęliśmy
VI Pokazu Ogierów Hodowlanych 🐎
——————————————————–
Drodzy Państwo ❗ ❗ ❗
⌛️Odliczamy już dni do naszego 💥Pokazu Ogierów Hodowlanych💥.
Jeszcze tylko ostatnie poprawki i jesteśmy gotowi.
W kolejnych dniach będziemy prezentować dalsze informacje na temat tego wydarzenia, które zapowiada się ekscytująco pod względem ilości i jakości ogierów. 🐎
Dzisiaj zamieszczamy listę reproduktorów, które zaprezentują się przed Państwem w sobotę 13 kwietnia.

Dolnośląski Związek Hodowców Koni serdecznie zaprasza na siódmy Pokaz Ogierów Hodowlanych🐎 Zachęcamy do odwiedzenia partynickich hal 13 kwietnia. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będziecie mieli okazję zobaczyć ponad pięćdziesiąt reproduktorów z całej Polski 🇵🇱 Czternaście z nich to ogiery o topowych rodowodach sportowych, które będziemy podziwiać w skokach luzem, pod jeźdźcem, w pokazie ujeżdżeniowym i zaprzęgowym. Nie zabraknie także ogierów rasy kuc, które zaprezentują swoje walory użytkowe. Wydarzenie zyska dodatkową atrakcyjność dzięki udziałowi trzydziestu dwóch ogierów śląskich, których prezentacja jakości chodów i urody zawsze wzbudza duże zainteresowanie miłośników tej rasy. Ponadto, będziecie mieli okazję podziwiać przedstawicieli rasy polski koń zimnokrwisty. Nie zapomnijcie, że wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy wszystkich serdecznie i mamy nadzieję, że trybuny będą pełne entuzjastycznie reagującej publiczności👏 Pamiętajcie, że nie ma nic lepszego niż oglądanie ogierowego show na żywo 👀 Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie w dniu 13.04.2024 roku ❗

———————————————————————

Dolnośląski Związek Hodowców Koni serdecznie zaprasza na Pokaz Ogierów Hodowlanych, który odbędzie się w sobotę 13  kwietnia 2024 r na Partynicach (Wrocław) o godzinie 10:00.

Zgłoszenia koni na wystawę:

Szanowni Właściciele Ogierów Hodowlanych!
Informujemy, że na Pokaz Ogierów Licencjonowanych zgłoszono już 50 koni. Obecnie przyjmujemy zgłoszenia na listę rezerwową pod numerem telefonu: 71 321 25 53.
Dolnośląski Związek Hodowców Koni serdecznie zaprasza na Pokaz Ogierów Hodowlanych
Data: 13.04.2024 r.
Miejsce: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice
Na pokaz zapraszamy właścicieli ogierów z licencją PZHK
Zgłoszenia koni przyjmuje DZHK we Wrocławiu pod nr telefonu 71/321-25-53 lub na adres email: ozhk.wroclaw@interia.pl w nieprzekraczalnym terminie do 15 marca 2024 r. lub wyczerpania limitu miejsc (50)⏰
Potwierdzeniem uczestnictwa w Pokazie Ogierów jest wpłata wpisowego w wysokości 300 zł 💰 oraz przesłanie zdjęć konia wraz z krótkim opisem dotyczącym jego kariery, pochodzenia na adres email: ozhk.wroclaw@interia.pl do dnia 15.03.2024 r.
Konto organizatora:
DZHK , ul. Olszewskiego 7, 51-642 Wrocław
10 9584 1021 2003 0303 2857 0001
W tytule przelewu proszę wpisać: „Imię i Nazwisko Właściciela – nazwę konia – Pokaz Ogierów 2024”. W przypadku nie wzięcia udziału wpisowe nie będzie zwracane.
⚠ O przyjęciu ogierów na pokaz decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku braku wymaganych informacji zgłoszenie konia nie będzie brane pod uwagę.

REGULAMIN  POKAZU OGIERÓW:                                                                                     

ORGANIZATOR: Dolnośląski Związek Hodowców Koni we Wrocławiu oraz Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice.

DATA: 13.04.2024 r. (SOBOTA)

MIEJSCE: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice.

  1. W pokazie mogą brać udział ogiery hodowlane wpisane do ksiąg zarejestrowane w polskiej bazie koniowatych będące własnością członków Związku opłacających aktualne składki.
  2. O rodzaju pokazu decyduje właściciel ogiera ( w ręku lub użytkowy).
  3. Czas przeznaczony na pokaz jednego ogiera to 5-6 minut łącznie z dekoracją pamiątkowym flo.
  4. Ogiery dowiezione na pokaz muszą być zaopatrzone w paszport z adnotacją o aktualnym szczepieniu przeciwko grypie (harmonogram szczepień ).
  5. Organizatorzy pokazu nie odpowiadają za skradzione mienie oraz ewentualne wypadki i szkody materialne powstałe w czasie transportu koni i w czasie trwania pokazu.
  6. Wpisowe w wysokości 300 zł od zgłoszonego do pokazu ogiera należy uiścić do 15 marca 2024 r. na konto Dolnośląski Związek Hodowców Koni we Wrocławiu (ul. Olszewskiego 7 , 51-642 Wrocław): 10 9584 1021 2003 0303 2857 0001 tytułem „Imię i Nazwisko Właściciela – nazwę konia – Pokaz Ogierów 2024

 

DODATKOWE  INFORMACJE dla Wystawców 

1.Oznaczone boksy dostępne będą 13.04.2024 r. od godziny 7.00 (stajnie przy halach).

2.Samochody wraz z przyczepami prosimy zaparkować na wyznaczonym miejscu (parking za boksami letnimi ) i pozostawić porządek po swoich pojazdach (sprzęt do uprzątnięcia obornika dostępny w stajniach).

3.Odprawa organizacyjna o godz.9.00 w hali pokazowej (odbiór numerów startowych od godziny 8:30).

4.Prezentujących ogiery prosimy o odpowiedni strój i przygotowanie ogierów.

5.Właściciele ogierów otrzymają katalog wraz z numerami, które należy umieścić z lewej i prawej strony ogłowia.

6.Prezentacja ogiera w ręku: w stój, w kłusie i w galopie luzem / w zaprzęgu / w korytarzu / pod siodłem.

7.Po zakończeniu prezentacji odbędzie się dekoracja pamiątkowym flo przy głównej trybunie i przejście energicznym kłusem na drugą część hali.

Zgłaszając konia na wystawę hodowca / właściciel potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem, który znajduje się na stronie: www.dzhk.pl i w pełni akceptuję jego warunki. Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez  Dolnośląski Związek Hodowców Koni  zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z jego osobą były wykorzystane przez prasę, radio lub telewizję oraz organizatorów.